Назад /

Цибулини ширококолокольчика

Шірококольчік

присадибної території, дачу неможливо уявити без декоративних квітів. Шірококольчік невимогливий у догляді, цвіте протягом двох місяців протягом багатьох років. За рахунок великих бутонів яскравого кольору, що нагадують дзвіночки, кожен куточок саду буде виглядати красиво, залучати погляд.

Опис культури

Шірококольчік або плактікодон (platycodon) – це багаторічна рослина з численними стеблами, пишними листям і красивими квітами. Після посадки цибулини шірококолокольчіка утворюють кущик висотою до 60 см. Стебла покриваються зеленим листям, темно-зеленого кольору розташованими супротивно.

В липні розпускаються квіти, форма полураспустівшіхся бутонів нагадує дзвіночок, при повному розкритті форма стає чашоподібної. Квіти великі, досягають 8 см в діаметрі, забарвлення: біла, рожева, блакитна і їх відтінки.

В кожному суцвітті формується до 8 бутонів. Вони розкриваються поступово, період цвітіння настає в липні, триває два місяці.

Розмножується квітка насінням, їх пророщують в домашніх умовах або висівають відразу в грунт.

Саджанці шірококольчіка висаджують на сонячне місце, рослина добре пристосовується до кожного грунту. Догляд при вирощуванні включає:

  • полив в літню спеку;
  • мінеральні підгодівлі в період формування квітів;
  • осінню обрізку стебел.

Рослина добре поєднується з багатьма декоративними квітами: каллами, ірисами, лилейниками, флоксами, хвойними кущами, почвопокровними рослинами. В одиночній посадці квітка висаджують на газоні, уздовж доріжок, зон відпочинку.

Популярні сорти

Покупцям пропонуються низькорослі і високорослі сорти, в тому числі і крупноцветковие, з простими або напівмахровими пелюстками.

  • альбуму – високорослий сорт з великими білими квітами;
  • Perlmutterschale – гібрид цінується за перламутрові пелюстки рожевого кольору;
  • Snowflakes – напівмахрові білі пелюстки дуже красиво виглядають на тлі темно-зеленого листя;
  • Apoyama – карликовий сорт, досягає висоти 20 см, бутони мають Карміна забарвлення, квітка відмінно виглядає на альпійській гірці, в кам'яному саду;
  • Маріс – середньорослий сорт, стебла виростають до 35 см, пелюстки забарвлені в світло-блакитний колір.

А вибрати і купити цибулини шірококолокольчіка за доступною ціною можна в каталозі нашого інтернет-магазину. На сайті представлений широкий асортимент не тільки декоративних квітів, а й плодових дерев, ягідних кущів, розсади та саджанців. Тут є опис, фото, відгуки покупців. Доставка проводиться в кожен населений пункт України за адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку