Назад /

Цибулини глоксинії

Глоксиния

Глоксиния – це багаторічна рослина родом з Америки, яке має невисокий стебло і оксамитову листя. Воно відноситься до сімейства Геснерієві.

На Батьківщині квітка росте в тропічних лісах. Існує більше 2 десятків сортів цієї рослини. Є як однорічні, так і багаторічні види. В даний час глоксиния культивується і як кімнатний, і як садовий квітка.

Особливості культури

В висоту рослина досягає від 15 до 30 см в залежності від умов вирощування і вибраного сорту. У період цвітіння утворюються бутони, які розпускаються великими колоколообразной квітками, що мають бархатисту текстуру.

Найбільш поширеними є такі сорти:

  • Багаторічна або крапчатая глоксиния. Може виростати до 0,5-0,7 м у висоту. Рослина має овальні і загострені листя, які мають рідкісне опушення. З вивороту лист має червонуватий відтінок. Квітки утворюються на довгих квітконосах і радують м'ятним ароматом.
  • Глоксиния королівська. Підійде для тих, хто любить мініатюри. Рослина виростає до 10 см у висоту. Після відцвітання починається період спокою.
  • Глоксиния красива дуже схожа на попередній сорт, але відрізняється більш світлої листям. Квіти мають фіолетовий або пурпурний забарвлення.

Посадка та рекомендації з вирощування

Цибулини глоксинії найкраще висаджувати на ділянці з хорошою освітленістю. При цьому, квітка не дуже добре буде переносити прямі сонячні промені. При дотриманні умов, квітка порадує гарним листям і ефектним цвітінням.

Цибулини глоксинії рекомендується висаджувати в невеликі контейнери в кінці зими. Це дасть можливість прискорити процес зацветания. Посадковий матеріал поглиблюють в грунт на 3-5 см.

В середині весни при настанні теплої погоди і відсутності заморозків, бульби пересаджують у відкритий грунт. Відстань між цибулинами має бути не менше 20-30 см. Найкращим варіантом для глоксинії є грунт з дернової землею, піском і перегноєм.

Для глоксинії важливий регулярний полив. При цьому, важливо стежити, щоб вода не потрапляла на листя.

Розмноження глоксинії можна здійснювати листом, живцями, насінням.

Купити глоксинію в Україні

Інтернет-магазин Plod.ua пропонує купити цибулини і кореневища глоксинії, насіння інших рослин за доступною ціною і з доставкою поштою в будь-яке місто України. У каталозі ви можна ознайомитися з представленими сортами, їх фото, а також детальною інформацією по посадці і вирощуванню.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку