Назад /

Цибулини еремуруса

Еремурус

Хочете красиво оформити клумбу, зону відпочинку, будь-який куточок в саду? Посадіть багаторічний еремурус. Рослина посухостійка, не втрачає декоративності в літню спеку, прикрасить територію яскравими кистевидними суцвіттями з насиченим ароматом.

Опис культури

Еремурус або шіряш – це багаторічна трав'яниста рослина сімейства ксантореєві. У природі квітка росте в пустельній місцевості Середньої Азії, для вирощування в культурі доступні численні сорти і гібриди, деякі з них досягають висоти 250 см.

Після посадки саджанці Еремурус утворюють потужне кореневище, з нього формується листова розетка. Листя має кілеватие форму, темно-зелене забарвлення, досягають висоти 100 см. Суцвіття утворюється на верхівці стебла. Воно повністю покрито невеликими квітами колокольчатой ​​форми, квіти розташовані по спіралі.

Бутони розкриваються поступово, починаючи з підстави. З огляду на, що довжина кожного суцвіття досягає 100 см, рослина виглядає дуже декоративно. Насичений аромат бутонів привертає бджіл, після цвітіння утворюються насіннєві коробочки.

Суцвіття починають розпускатися в середині травня, залежно від сорту, їх красою насолоджуються до 40 днів. Після цвітіння і формування насіння надземна частина жовтіє, рослина переходить в стан спокою.

Цибулини Еремурус зимують у відритому грунті при мульчировании зони посадки. Активне зростання починається ранньою весною, після того як розтане сніг. Догляд при вирощуванні включає:

  • полив, якщо навесні немає дощів;
  • внесення підгодівлі ранньою весною;
  • обрізку надземної частини після пожовтіння листя.

Популярні сорти

Існує кілька десятків видів рослин та гібридні форми. Розглянемо найбільш красиві сорту.

Еремурус Альберта

Стебла сорти досягають висоти 120 см, листя прямостоячі, темно-зелені. Суцвіття досягає довжини 60 см, білі пелюстки мають червону широку смугу посередині, декоративність додають червоні оцвітини.

Еремурус потужний

Рослина виглядає красиво за рахунок довгого, до 120 см, стебла з циліндричним суцвіттям у верхній частині. При цвітінні розпускаються численні світло-рожеві квіти. Листя широколінійні, з сизим нальотом, утворюються з прикореневої розетки.

Еремурус Бунге або вузьколистий

Квітка досягає висоти 170 см, поверхня товстого стебла гола, без листя. Вони формуються з прикореневої розетки. Суцвіття висотою до 60 см дуже об'ємне. Квіти мають жовте забарвлення, при розриття діаметр кожного бутона досягає 2 см. Суцвіття даного сорту використовуються при складанні букетів.

В нашому інтернет-магазині пропонується купити цибулини Еремурус за вигідною ціною. На сайті є опис, фото сортів. Доставка проводиться в кожне місто України за адресою або на пошту.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку