Назад /

Цибулини люпину

Люпин

Люпин – це унікальна рослина, що володіє декількома корисними властивостями. Багаторічник виглядає дуже декоративно в період цвітіння, в його стеблах і листі міститься цілюще масло, а коренева система перетворює азот в доступну для рослин форму, тому культуру використовують як сидерат. Рослина підходить для вирощування в кожному регіоні України, зимує у відритому грунті.

Опис культури

Люпин відноситься до сімейства бобових, рослина вирощують як однорічник або багаторічна рослина, в залежності від виду, люпин представляє:

  • трав'яниста рослина;
  • чагарник;
  • напівчагарник.

Коріння квітки мають стрижневу форму, проникають в землю на глибину до 2 метрів, збагачують її азотом, що поглинається з повітря надземною частиною. На прямостоячих стеблах в верхівкової частини формуються суцвіття, їх довжина може досягати 100 см. Забарвлення невеликих квітів найрізноманітніша: синя, фіолетова, червона, рожева, кремова, жовта, біла. Декоративно виглядають і листові пластини, вони мають пальчасто форму, розташовуються на довгих черешках.

У дикій природі квітка зустрічається в країнах Середземномор'я, в Африці. Для вирощування в культурі використовуються гібриди, створені англійським селекціонером Д.РАССЕЛ.

Саджанці люпину використовують в декоративних цілях при створенні клумб, оформленні доріжок, водойм.

Виростити в саду квітка нескладно. Посадку виконують на сонячному місці. Перший час потрібно видаляти бур'яни і розпушувати грунт. При вирощуванні високорослих сортів, стеблах необхідна опора. Розмножити культуру можна насінням і живцюванням. Перед морозами цибулини люпину НЕ викопують.

Популярні види і сорти

  • Люпин Синій – представляє трав'яниста рослина висотою до 150 см, на стеблах і листках є незначна опушення, квіти пофарбовані в насичено синій колір.
  • Люпин багатолистий – морозостійкий вид, користується популярністю за красиві суцвіття довжиною до 35 см. Забарвлення квітів може бути синьою, білосніжною, фіолетовою, двокольорового. На підставі даного виду створені гібриди: Kastellan (квіти поєднують фіолетову і біле забарвлення), Schlossfrau (утворюють рожеві суцвіття), Edelknaben (мають кармінні квіти).
  • Люпин Білий - найбільш часто культуру вирощують як сидерат, відрізняється невибагливістю до складу грунту і посухостійкістю.

Як зробити покупку

В нашому інтернет-магазині можна купити цибулини люпину високої якості за доступною ціною. На сайті є опис та фото сортів. Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України, за вказаною адресою або до відділення пошти.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку