Назад /

Цибулини тігрідії

Тігрідія

Тігрідія – це багаторічна рослина клубнелуковічное, буде радувати красивими квітами, що нагадують метелика на протязі 6 тижнів. Батьківщиною культури є Америка, тигридия також поширена в Чилі і Мексиці. Там квітка використовують в народній медицині.

Садівники України вирощують цибулини тигридии у відритому грунті в декоративних цілях. Квітка добре виглядає в одиночній посадці на газоні, уздовж доріжок, біля водойм. На клумбі він поєднується з флоксами, чебрецем, очитком, Арабіс і іншими культурами.

Опис

Тігрідія - це трав'яниста рослина сімейства ірисового, культура включає до 20 видів. З огляду на це висота стебла може бути від 30 до 70 см. Листя має мечоподібного форму, світло-зелений колір. Одиночні або парні квіти формуються на верхівці стрілок. Після цвітіння утворюється коробочка з насінням. Кожна цибулина утворює до 5 квітконосів.

Щоб повною мірою оцінити декоративність, посадку багаторічників виконують на сонячному місці, захищеному від вітру. Грунт повинен бути родючим, добре пропускати вологу. В цьому випадку в найближчі три роки не буде потрібно вносити підживлення.

Догляд при вирощуванні включає звичайну агротехніку:

  • саджанці тигридии регулярно поливають в посушливий період;
  • видаляють бур'яни;
  • обрізають сухі суцвіття.

Розмножують квітка цибулинами-дітками або насінням, які пророщують в домашніх умовах.

Популярні види і сорти

В ландшафтному дизайні використовують вид тигридии павиної. У даній групі існують компактні рослини з висотою стебла 25 см і високорослі, до 70 см. Розмір квітки становить від 10 до 15 см в діаметрі.

Форма бутонів незвичайна:

  • зовнішні пелюстки великі і широкі, мають різноманітну, яскраве забарвлення;
  • внутрішні пелюстки дрібні, мають плямисте забарвлення.

Найбільш красиві сорти:

  • Розалінд - пелюстки мають ніжно-рожеве забарвлення;
  • Альба – білосніжні квітки прикрашають червоні вкраплення;
  • Лілація – лілові бутони ефектно виділяються на тлі зеленого листя;
  • Кармінеа – пелюстки забарвлені в оранжевий колір.

Чи бажаєте створити незвичайну кольорову композицію? Обов'язково посадіть Тігрідія. Квітка має доступну ціну, буде протягом багатьох років радувати яскравими фарбами.

В нашому інтернет-магазині можна купити цибулини тигридии високої якості недорого. На сайті є опис та фото, доставка товару проводиться в кожен населений пункт країни в поштове відділення або адресою.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку