Назад /

Цибулини гладіолуса

Гладіолус

Гладіолус – це багаторічна цибулинна рослина, яке отримало свою назву через форми, що нагадує меч гладіатора. Батьківщиною цих квітів є Середземномор'ї. Трохи пізніше вони отримали широке поширення в Азії, Європі, Африки. В даний час їх можна зустріти у садівників по всьому світу.

Опис рослини

Квітка має довгий і прямий стебло, який в період цвітіння покривається бутонами. На одному квітконосі може сформуватися до декількох десятків кольорів. Рослина має велику кількість сортів, які здивують різноманітністю забарвлення. Виділяють три основні групи цієї рослини:

  • Гофровані. Рослина має пишні суцвіття з гофрованими пелюстками. Вони відмінно виглядають як на ділянці, так і в якості зрізаного букета.
  • Бамбіно і нанус. Це сорти, які відрізняються компактними розмірами.
  • Крупноквіткові. Класичні сорти гладіолуса, які можуть досягати у висоту до 1,8 м. Використовуються для оформлення ландшафтного дизайну.

Купити гладіолус можна не тільки досвідченим, але і початківцям садівникам. Культура не вибаглива в догляді. Крім цього, гладіолуси використовуються для створення незвичайних і барвистих композицій. Порадує довгим цвітінням і зрізані букети. Для того, щоб квіти простояли у вазі кілька тижнів, необхідно робити зріз відразу після того, як сформувався перший бутон.

Особливості вирощування та посадки

Цибулини гладіолуса необхідно висаджувати у відкритий грунт. Робиться це за місяць до початку періоду цвітіння, коли погода усталилася і ґрунт прогрівся. Зазвичай, це кінець весни (травень), коли навіть вночі температура виключно плюсова. Якщо ж ви хочете прискорити процес, можна починати процес вирощування з пророщування цибулин в контейнері.

Під час висадки у відкритий грунт рекомендується використовувати наступні рекомендації:

  • Для швидкого розвитку і якнайшвидшого цвітіння вибирають ділянку з гарною освітленістю і мінімальним впливом вітру.
  • Для цибулин необхідний хороший дренаж і грунт, яка не затримує воду. Якщо грунт легкий і піщаний, то перед висадкою варто удобрити його компостом. Якщо ж ділянка з суглинками, то необхідно подбати про розпушуванні і додаванні піску, вермикуліту, торфу.
  • Для того, щоб уберегти цибулини від впливу грунтових інфекцій, перед висадкою їх обробляють фунгіцидами.

Купити цибулини і кореневища гладіолуса оптом можна з доставкою поштою в будь-яке місто України. Інтернет-магазин пропонує величезний асортимент сортів цієї рослини за доступною ціною. У каталозі можна ознайомитися не тільки з детальним описом і характеристиками культур, а й фото квітів, рекомендаціями щодо їх посадці.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку