Назад /

Цибулини жоржини

Жоржини

Жоржини – це багаторічна декоративна рослина, цінується садівниками за невибагливість, декоративність, тривалий період цвітіння. Рослину висаджують у квітниках, воно добре виглядає в одиночних посадках.

Опис культури

Сьогодні налічується кілька сотень різновидів та сортів рослини. Садівникам пропонують насіння, цибулини жоржин і кореневища. Серед них можна вибрати і купити жоржини різноманітних забарвлень, компактні і високорослі.

Найбільш популярні різновиди жоржин:

  • Воротничковая – бутони виглядають дуже декоративно за рахунок пелюсток двох видів: широких і плоских з зовнішньої частини і коротких трубчастих всередині. Пелюстки обрамляють велику серцевину жовтого кольору.
  • Голчасті – квітка складається з численних пелюсток, скручених в трубочку. Залежно від сорту змінюється довжина і забарвлення пелюсток.
  • Кулясті - дуже красиві і пишні рослини. При цвітінні кущ покривається великими бутонами, що складаються з численних пелюсток згорнутих в трубочку.
  • німфейних – мають плоске суцвіття, що складається з декількох рядів пелюсток і пишною серединки, яка значно підноситься над пелюстками.
  • піоновідние – При цвітінні утворюються дуже великі суцвіття насичених барв. Пелюстки з хвилястою поверхнею формується в кілька рядів.

Особливості вирощування догляду

Жоржини не надто вимогливі до освітленості, рослина буде рости як на сонці, так і в півтіні. Однак в тіні суцвіття мають менший розмір, також змінюється забарвлення. Посадку в відритий грунт виконують після того як грунт прогріється до 10-12 градусів і мине загроза поворотних заморозків.

Найкраще місце для посадки – легка півтінь. Грунт повинен добре пропускати вологу, містити достатню кількість поживних речовин. При застої вологи, коренева система починає загнивати. З огляду на це, полив виконують помірно.

Догляд при вирощуванні включає:

  • Пасинкувати стебел – протягом вегетаційного сезону необхідно видаляти відростки, що утворюються в пазусі листків. Оптимальна кількість стебел в кожному кущі не більше трьох. Це дозволить отримати міцні і потужні паростки і великі суцвіття.
  • внесення підгодівлі – мінеральні добрива вносять кожні два тижні протягом вегетаційного сезону;

Стебла високорослих сортів необхідно підв'язувати до опори або вирощувати біля шпалери.

А купити цибулини і кореневища жоржин за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. В каталозі сайту представлений широкий асортимент сортів з описом і фото. Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України по указному адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку