Назад /

Саджанці аличі

Саджанці аличі і найбільш відомі сорти

Однією з невибагливих плодових культур, отриманої в результаті схрещування між собою звичайної сливи і китайської, є алича. Серед садівників любителів саджанці аличі користуються великим попитом. Крім цього, вони затребувані в тих садових господарствах, де відбувається вирощування плодових культур на подальший продаж, в розплідниках. Плоди такого рослини досить великі і мають смачну кисло-солодку м'якоть. Алича відмінно зарекомендувала себе не тільки для вживання в чистому вигляді, але і для консервування.

Сорти аличі

В тому випадку, якщо є необхідність купити саджанці аличі, варто звернути увагу на те, що в продажу, в каталозі, найчастіше можна зустріти такі сорти:

  • Мара – універсальний сорт із середніми або пізніми термінами дозрівання, на фото можна побачити які в неї гарні плоди;
  • Царська – сорт, отриманий в процесі гібридизації з підвидом Кубанська комета;
  • Оцарк прем'єр – сорт із середніми термінами дозрівання;
  • Рясна – сорт, отриманий в процесі схрещування між собою аличі Таврійська зі сливою Бербанк;
  • Липнева троянда – сорт з ранніми термінами дозрівання і частково самоплодовий;
  • Російська зорька – великоплідний сорт, який був виведений на території Нікітського ботанічного саду;
  • Золото скіфів – високозімостойкій і ранній сорт з соковитими кисло-солодкими плодами.

При бажанні виростити хорошу аличу, її саджанці варто купувати тільки в перевірених магазинах, наприклад у нас. У нашому інтернет-магазині здійснюється контроль за саджанцями, а також відбувається якісний догляд і захист від впливу шкідників і негативних факторів навколишнього середовища. Найчастіше їх відразу вирощують в спеціальних контейнерах для того, щоб в процесі транспортування на певні відстані руки не пошкоджений коренева система і стовбур майбутнього рослини. Особливість саджанців аличі полягає в тому, що вони швидко приживаються і відразу ж готові до посадки у відкритий грунт.

Чому варто вибрати саджанці аличі, а не іншого плодового рослини?

У кожного з рослин є власні особливості, але якщо розглядати аличу, то вона має високі показники морозостійкості і невибаглива в плані умов зростання і догляду. Навіть при спекотне літо вона не потребує постійного поливі. Незаперечною перевагою, за яким необхідно купити аличу, є те, що більшість з сортів плодоносять вже буквально через рік після посадки. Крім цього, такі плодові дерева стійкі до різних захворювань, чого не скажеш про інших рослинах.

Розглядаючи терміни дозрівання аличі, варто звернути увагу на те, що активний період її плодоношення починається вже в липні. Але не виключається варіант придбання ранніх сортів, врожай яких можна отримати навіть навесні. При покупці саджанців аличі потрібно пам'ятати про те, що таке дерево потребує запиленні. Це вказує на те, що поруч на одній ділянці має перебувати дві аличі. Хоча іноді зустрічаються і такі кліматичні умови, в яких алича може давати плоди без процесу запилення.

Затребуваність саджанців аличі з боку дачників і власників власних земельних ділянок пов'язана з тим, що така рослина є невибагливим і дає соковиті, смачні і корисні плоди щорічно. При цьому такий посадковий матеріал можна використовувати в будь-яких кліматичних умовах, від чого не буде залежати кількість отриманого врожаю. За рахунок цього алича нині часто зустрічається на багатьох присадибних ділянках і в садах. А сам замовлення саджанців аличі можна здійснювати в будь-який зручний час.

Ціна на саджанці аличі невисока, купити їх можна в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою по всій території України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку