Назад /

Саджанці фісташкового дерева

Фисташка

Фисташка - це дуже смачний і корисний горіх. Але мало хто це рослина вирощує в нашій країні, і дуже даремно. Яблуками, сливами, персиками, навіть самих незвичайних сортів, вже нікого не здивуєш. Та й волоський горіх з фундуком стали буденністю для наших садів. А тому ви можете спробувати виростити цей чагарник або дерево.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити саджанці фісташки дерева поштою. Доставку товару можна замовити в будь-яку точку України, в тому числі в такі міста, як Київ, Запоріжжя, Одеса, і інші.

Про фісташки

Фисташка може бути і невеликим чагарником, і деревцем. Найчастіше росте в тропіках і субтропіках. У нас теж вона поширена в районах Чорного моря. Рослина зовсім не боїться посухи, так як зростає на кам'янистих і піщаних землях. Дуже важливо, щоб в грунті було достатньо кальцію.

Фисташка віддає перевагу сонцю і тепло - це буде гарантією не тільки багатого врожаю, а й декоративності рослини. Адже його ще можна вирощувати і як прикраса для вашого саду.

Фисташка - це однодомна рослина, а тому потрібно поряд висаджувати одночасно кілька рослин. Є популярні сорти:

  • Гірська перлина. Плоди солодкі, смачні, досить великі. Дерево виростає до 4 метрів у висоту. Цей сорт стійкий до хвороб і шкідників. Горішки дозріють до початку осені;
  • Киргизька. Це морозостійкий сорт. Плодоношення почнеться приблизно на 5 рік після посадки. Дерево дуже високе - до 10 метрів. Практично не потребує профілактики від хвороб і шкідників, так як ними не дивується;
  • Альбіна. Цей сорт відрізняється невибагливістю і морозостійкістю. Висота дерева - до 5 метрів.

Секрети вирощування фісташки дерева

Щоб виростити фісташку, потрібно дотримуватися певних правил:

  • ділянку потрібно вибирати максимально сонячним, тут не повинно бути вітрів і протягів;
  • посадка повинна здійснюватися в місцях, де ґрунтові води проходять дуже глибоко;
  • фісташка зовсім невимоглива до землі, але вважає за краще кам'янисті і піщані землі. Також це може бути суглинку з слабощелочнойреакцією;
  • якщо ви будете висаджувати кілька дерев, відстань між ними має бути не менше п'яти метрів. Це обумовлено особливістю кореневої системи, яка дуже розростається, і дерева можуть просто один одному заважати.

Доглядати за фісташкові деревом дуже легко. Вам потрібно:

  • фісташка не потребує поливах, навіть якщо літо дуже посушливе. Але саджанці фісташки дерева вимагають воду, так як це безпосередньо позначиться на їх подальшому здоров'я і зростанні;
  • на початку літа фісташка потребує азотних підгодівлі, а в кінці - в калійно-фосфорних;
  • можна обрізати пошкоджені гілки, формуючи крону дерева.

Дерево потрібно обов'язково готувати до зими. Калійно-фосфорні підгодівлі допоможуть йому впоратися з низькими температурами. Також дуже важливо зробити мульчу в 15 см в пристовбурних колі. Щоб коріння не перезволожуються, мульчу потрібно накрити плівкою - це захистить ділянку від води з опадів.

Розмноження може бути двох типів - насіння і живцями. Але обидва способи досить трудомісткі і ви не будете знати, якої статі буде дерево. А тому краще всього купити фісташку у вигляді саджанця.

Фісташки можна вирощувати і в саду, і в домашніх умовах. Причому в другому випадку вам простіше створити рослині необхідне середовище. Користь фісташок для здоров'я людини дуже висока. У них багато корисних жирів і мікроелементів. Але є і шкода, як алергічні реакції і індивідуальна непереносимість. Також важливо горішками не переїдати. Сьогодні ціна на саджанці фісташки доступна кожному, а тому ви легко зможете виростити цю корисну рослину.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку