Назад /

Саджанці мигдалю

Мигдаль

Мигдаль - це невелика рослина, яке може бути і деревом, і чагарником. Прийнято вважати, що це горіх, але насправді це ядро ​​кісточки. Є багато різних сортів, які вважають за краще теплий або помірний клімат, а тому в нашій країні виростити цю корисну рослину можна дуже легко.

Наш розплідник пропонує вам купити саджанці мигдалю поштою і замовити доставку товару в будь-яку точку України, в тому числі в такі міста, як Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Харків, та інші. У нашому інтернет-магазині великий вибір сортів, які не тільки дадуть хороші врожаї, а й прикрасять ваш сад.

Опис мигдалю

Мигдаль в дикій природі зустрічається на півдні європейських країн, в тому числі в нашій країні. А ось в середній смузі прийнято вирощувати бобовнік, мигдаль степовий, сливу нежненько, мигдаль низький. Є і ще один - мигдаль трилопатевий, який відрізняється неймовірними декоративними властивостями.

Дерево може вирости до 6 метрів, а чагарник - до 3 метрів. Коренева система йде глибоко в землю, а тому рослина відмінно переносить посуху, отримуючи вологу з ґрунту.

Зацвітає мигдаль раніше, ніж розпускаються його листя. Це відбувається приблизно в березні або квітні. При цьому квітки можуть бути білими або ніжно-рожевими - дуже гарне видовище. Плоди - це суха, оксамитова костянка.

Плодоносити дерево почне приблизно на п'ятий рік зростання, але це будуть не дуже багаті врожаї. Максимального плодоношення рослина досягне до 10-12 років зростання. В цілому дерево буде давати врожаї до 50 років, а проживе воно до 80 років при правильному і якісному догляді. Бували випадки, коли мигдаль жив 130 років.

Мигдаль звичайний буває двох видів - гіркий і солодкий. Перший росте в дикій природі, а другий вирощується в культурі. Рослина вимагає перехресного запилення, а тому потрібно висаджувати як мінімум 5 дерев з однакових періодом цвітіння.

Мигдаль - це відмінний медонос. Під час цвітіння ви будете відчувати приємний аромат. До того ж він його декоративні якості вражають. Користь горішків для здоров'я людини - величезна. Але може бути і шкода, якщо ними зловживати або якщо є індивідуальні непереносимості. Перед тим, як купити мигдаль поштою, варто це враховувати.

Вирощування мигдалю

Щоб виростити мигдаль, потрібно враховувати такі моменти:

  • саджанці мигдалю можна садити в березні або в найостанніші дні листопада. Причому вважається, що осіння посадка дозволить дереву легше і швидше прижитися;
  • на ділянці повинно бути багато сонячного світла, але дерево буде себе непогано почувати і півтіні;
  • важливо захищати мигдальне дерево від протягів і холодного північного вітру;
  • земля повинна бути суглинистой, піщаної, але також це може бути і чорнозем. Важливо, щоб вона пропускала повітря і воду. У грунті повинно бути багато вапна;
  • не варто садити там, де близько до поверхні проходять ґрунтові води;
  • догляд досить простий. Потрібно регулярно рихлити землю навколо стовбура дерева в період вегетації. Важливо знищувати і бур`яни;
  • поливати потрібно регулярно, коли земля просохне на 1,5 см. Але не варто сильно заливати рослина, так як у нього почнуть гнити коріння. Саджанці потрібно поливати частіше, дорослі рослини - рідше;
  • мигдаль потребує азотних добривах;
  • збирати урожай можна тоді, коли плоди потемніють і внутрішнє ядро ​​буде легко відділятися;
  • регулярно проводите профілактичні роботи із запобігання появі хвороб і шкідників.

Купити такі екзотична рослина зможете кожен, адже ціна на саджанці солодкого мигдалю зовсім невисока. У наших краях дерево відмінно приживається і плодоносить, а також легко переносить зими.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку