Назад /

Саджанці вишні

Вишня

Є різні види вишні, про які ви напевно чули. Це сакура, вишня звичайна, вишня пташина або черешня. Це все дерева, але є і чагарники - повстяна і степова. Але в садах в нашій країні широко поширена саме вишня звичайна, з якої роблять дуже смачні і корисні компоти, варення, печуть з нею пироги і готують вареники.

Вишня - це плодова рослина, яке є буквально в кожному саду. Є думка, що вишня звичайна - це гібрид, отриманий в результаті схрещування черешні і вишні степової. Дивно те, що вишню звичайну в дикій природі не зустрінеш.

Дерево виростає до 10 метрів у висоту. У березні або в квітні починається бурхливе цвітіння. Це дуже гарне видовище. До того ж ніжні білі квіточки навколо себе поширюють ніжний аромат. Плід вишні невеликий - близько 1 см в діаметрі, смак кисло-солодкий, гармонійний. Плодоношення починається в кінці весни.

Ви можете купити саджанці вишні поштою в нашому розпліднику з доставкою товару по всій Україні. У каталозі інтернет-магазину ви знайдете багато сортів з фото. Скільки буде коштувати саджанець? Ціна на саджанці вишні буде залежати від обраного вами сорти.

Опис тонкощів посадки і догляду за вишнею

Висаджувати краще всього навесні до того моменту, як саджанці вишні покриються розпускаються нирками. Це приблизно середина квітня. В цей час і земля встигає досить прогрітися. Восени висаджувати не варто, так як дерево може не встигнути вкоренитися до настання холодів, адже зовсім невідомо, коли вдарять перший заморозки.

Посадка має ряд особливостей:

  • перед тим, як саджанці вишні переносити в землю, потрібно їх на кілька годин опустити в воду;
  • місце вибирайте максимально сонячне;
  • земля повинна бути з нейтральною реакцією. Це може бути піщаник, супесчанік або суглинку;
  • не варто садити вишню в місцях, де ґрунтові води проходять дуже близько до поверхні землі. Також не варто садити і в низинах, куди буде навесні стікати вода від танення снігу;
  • якщо ви будете висаджувати кілька дерев, залишайте між ними багато місця - як мінімум 3 метри;
  • є сорти самозапильних і немає. Якщо у вас другий випадок, тоді потрібно висаджувати поруч дерева різних сортів;
  • після посадки саджанець потрібно добре полити. При цьому не варто заглиблювати кореневу шийку і заливати її водою. Після цього важливо зробити мульчу з торфу або тирси.

Вишні потрібно забезпечити хороший догляд:

  • добрива не варто вносити в перші три роки - вишні буде достатньо поживних речовин, що знаходяться в цей період в землі. У цей час вам достатньо поливати саджанці і рихлити землю навколо стовбура;
  • коли почнеться плодоношення, поливати потрібно часто і рясно;
  • в період запилення потрібно залучати бджіл. Для цього вам потрібно в літрі води розчинити столову ложку меду і обприскати цим розчином крону;
  • на самому початку весни потрібно не забувати обрізати пошкоджені гілочки, непотрібну поросль, формуючи крону дерева;
  • влітку потрібно поливати, вносити підживлення і захищати від хвороб і шкідників;
  • вишня зазвичай легко переносить зими, але при цьому потрібно трохи захищати коріння від промерзання.

Збирати врожай з вишні потрібно в міру дозрівання плодів. Є ранні, серед е і пізні сорти, у яких термін дозрівання вишень різний. Він варіюється від початку літа і до самої осені.

Ви можете купити вишню самих різних сортів в нашому магазині - у нас в продажу широкий асортимент. З цих ягід можна робити заготовки на зиму, а саме готувати варення, компоти, вишню також можна заморожувати, консервувати у власному соку. Самі ягідки дуже корисні і їх можна вживати у свіжому вигляді.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку