Назад /

Саджанці яблуні

Яблуня

Яблуня - це дуже популярні плодові дерева в садах нашої країни. Ці фрукти ми любимо з дитинства, їх часто використовуємо для приготування різних страв, а також консервації на зиму. Є багато різних сортів, які відрізняються щільністю м'якоті, кольором плодів, ароматом, солодкістю.

Ви можете купити саджанці яблуні поштою в нашому розпліднику оптом і в роздріб. Доставку посадкового матеріалу ми здійснюємо по всій Україні, в тому числі в такі міста, як Київ, Харків, Чернігів, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, і інші. У каталозі інтернет-магазину ви знайдете великий вибір сортів з фото. Скільки буде коштувати саджанець? Все залежить від сорту, який ви виберете.

Опис яблуні

Є багато легенд, пов'язаних саме з цими плодами. Так, є яблуко пізнання, через який Адама і Єву вигнали з Едему. Яблуко розбрату стало причиною Троянської війни. На голову Ньютона одного разу впав цей плід, завдяки чому і був відкритий його відомий закон. І це тільки малий список того, з чим пов'язані яблука.

Яблуні бувають різної висоти - від 2,5 то 15 метрів. Крона у них розлога. Цвітіння починається приблизно в квітні або травні. Квітки рожеві, дуже красиві, а тому квітуча яблуня не може не зачаровувати.

Дерева довговічні - в саду вони проживуть до 100 років, а в дикій природі і зовсім до 300. Плодоношення зазвичай починається на четвертий рік росту, але бувають випадки, коли врожаї з'являються і на другий рік, і навіть на десятий. При цьому врожайність збережеться протягом 50 років.

Яблуні - це морозостійкі рослини, їм не страшні морози до-40С. Також вони є хорошими медоносами. Все це і робить дану культуру такою популярною. Сьогодні ви можете купити яблуню з доставкою поштою і виростити це прекрасна рослина в своєму саду.

Посадка та догляд за яблунею

Виростити яблуню зможе навіть початківець садівник - справа це зовсім нескладна. Важливо знати лише деякі нюанси. До них відносяться:

  • вибір місця для посадки. Яблуня повинна рости на відкритому просторі, де немає інших високих рослин, будівель, протягів і холодних вітрів. Сусідство з іншими рослини особливо згубно для молодих дерев - саджанці яблуні можуть недоотримувати сонячного світла, а коріння інших рослин будуть віднімати корисні речовини;
  • земля обов'язково повинна бути багатою, може бути слабокислою. Важливо, щоб в ній був азот. Якщо земля кисла, потрібно внести вапно;
  • посадка може бути і восени, і навесні. У першому випадку її потрібно проводити після листопаду, коли дерева починають віддавати всі сили на відрощування коренів. Саджанець потрібно прив'язати до опори і добре полити. У цей час не можна вносити підживлення. При весняній посадці потрібно в землю додати води, золи, все перемішати і опустити в яму саджанець. Після цього потрібно засипати коріння землею.

Догляд дуже простий - влітку потрібно регулярно поливати рослину, а також проводити профілактичні роботи по захисту від шкідників і хвороб. Важливо навесні вносити органічні підгодівлі. Друга підгодівля здійснюється під час цвітіння, третя - в період наливу плодів, а четверта - після збору врожаю.

Навесні яблуню потрібно обрізати. Їй потрібно і санітарна, і формує обрізка. Так ви зможете зробити красивою крону дерева, а також поліпшити зростання і розвиток дерева, що безпосередньо вплине і на врожайність.

Перші п'ять років вам потрібно фарбувати стовбур вапном, а також обертати його на зиму ялиновим гіллям - це захистить кору від гризунів. Надалі вам потрібно буде тільки фарбувати стовбур.

Сьогодні ціна на саджанці яблуні зовсім невисока - ви можете відразу посадити кілька сортів, які будуть радувати вас смачними і корисними плодами. У продажу у нас великий вибір яблунь.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку