Назад /

Саджанці черешні

Черешня

Черешня і вишня - це дуже близькі « родич ». Причому в інших країнах їх навіть не називають по-різному. Але ми-то знаємо, що вишня - більш кисла і соковита, в той час як черешня - більш щільна і солодка. У будь-якому випадку, ваш фруктовий сад не обійдеться без цього прекрасного дерева.

В нашому розпліднику ви можете купити саджанці черешні поштою і замовити доставку товару в будь-яку точку України, в тому числі в такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Мелітополь, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, і інші. У нашому інтернет-магазині в продажу ви знайдете багато сортів черешні з фото.

Опис черешні

Черешня - це плодова рослина, яка відноситься до сімейства розоцвітих. Ще зовсім недавно це дерево не можна було вирощувати в наших широтах - воно дуже теплолюбива, і наші суворі зими просто губили рослина. Але селекціонери постаралися на звалили, і сьогодні виведено багато сортів, які мають гарну морозостійкістю.

В середньому черешня може вирости до 10 метрів у висоту. Молоді саджанці черешні досить швидко ростуть і розвиваються. Ягоди можуть бути різного розміру і різного забарвлення: бордові, червоні, жовті, з рум'янцем. Черешня в середньому живе близько 100 років, а її плодоношення починається з 4-5 років після посадки.

Секрети вирощування черешні

Перед тим, як купити черешню, потрібно дізнатися всі тонкощі її вирощування. Зробити це не так складно. Є прості правила:

  • вам потрібно вибрати максимально сонячне місце для посадки саджанця;
  • земля повинна бути багатою. Дерево не буде рости на важких глинистих землі;
  • ця рослина з перехресним запиленням, а тому необхідно придбати саджанці черешні різних сортів. Бажано, щоб це було 3-4 дерева. Якщо у вас поруч буде рости вишня, вона теж є хорошим обпилювачем;
  • якщо ви проживаєте на півдні країни, тоді посадку потрібно здійснювати восени, якщо на півночі - навесні. Адже саджанці повинні встигнути вкоренитися і зміцніти до настання морозів;
  • не варто дуже близькі один до одного садити дерева. Між ними потрібно залишати як мінімум по 3 метри. Адже крона у черешні досить велика, і під деревами буде щільна тінь, яка не даватиме іншим рослинам нормально розвиватися;
  • черешня не любить, коли поруч ростуть бур'яни, а тому їх потрібно регулярно знищувати. Причому на другий рік росту пристовбурні кола, за яким потрібно ретельно доглядати, в діаметрі становитиме як мінімум один метр;
  • поливати потрібно рідко - за сезон всього три рази. При цьому спочатку потрібно добре перекопати землю, внести добрива, а потім тільки поливати;
  • коли черешня зацвіте, ви можете її додатково обприскувати розчином меду - це приверне бджіл, а тому запилення пройде більш якісно. Отже, і врожаї будуть краще;
  • між деревами обов'язково потрібно висаджувати різні культури - це тільки піде на користь черешні і захистить її від зимових морозів. Саме тому і потрібно черешню садити на відстані один від одного.

Черешню потрібно удобрювати. Для цього гнойову рідину змішують з комплексними мінеральними добривами, придатними саме для цього дерева. Поливати потрібно пристовбурні кола, так як корінці біля стовбура практично не вбирають корисні речовин. Навесні потрібно внести до 80г сечовини.

Дуже важливо робити регулярну обрізку. Так ви зможете позбутися від висохлих гілок і сформувати крону. Стовбури потрібно білити навесні і восени - це запобіжить розтріскування кори.

В каталозі нашого магазину ви знайдете великий вибір сортів цього дерева. Доставку ми здійснюємо поштою в найкоротші терміни. При цьому ціна на саджанці черешні не може не радувати - така культура сьогодні доступна кожному.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку