Назад /

Саджанці сливи

Слива

Слива - це плодове дерево, яке можна зустріти в багатьох фруктових садах нашої країни. Виростити її не так складно, а самі плоди будуть вас радувати своєю солодкістю. З цього фрукта можна готувати дуже смачне варення, додавати в випічку і просто їсти в свіжому вигляді, так як слива дуже корисна для здоров'я людини.

В нашому розпліднику ви можете купити саджанці сливи поштою оптом і в роздріб. Доставку товару ми здійснюємо по всій Україні, в тому числі в такі міста, як Київ, Одеса, Харків, та інші. У нашому інтернет-магазині в продажу ви знайдете великий вибір видів і сортів цієї рослини за доступною вартості.

Про сливи

Про зливі людству відомо дуже давно. Так, її ще культивували в Давньому Єгипті, а сирійці задовго до нашої ери вже могли робити чорнослив. Дуже швидко фрукт став популярним і поширився по всьому світу.

Слива - це природний гібрид аличі і терну. Виростає вона дуже високою - до 15 метрів, а крона у неї яйцеподібна. Тривалість життя - до 25 років. Плодоношення починається приблизно на 2 рік після посадки. Якщо у вас позднеплодний сорт, тоді перший урожай ви отримаєте приблизно через сім років.

Колір плодів може бути різним: фіолетові, зелені, жовті, червоні, і інші. У каталозі ви можете знайти і купити сливу самих різних сортів, а ціна на саджанці сливи вас приємно порадує.

Секрети вирощування сливи

Терміни посадки будуть залежати від місцевості, де ви проживаєте. Якщо ви живете в південному регіоні, тоді сливу можна посадити в вересні, і вона встигне зміцніти і вкоренитися до настання зими. Але якщо на північ від, краще віддати перевагу весну. Причому зробити це потрібно до того, як розпустяться бруньки. Якщо ви навіть придбаєте саджанці сливи пізно, не в вересні, їх можна прикопати в саду в затишному місці, накривши добре ялиновим гіллям. А з настанням весни ви зможете їх вже посадити.

При посадці варто враховувати, що є самоплодние сорти, а є і ті, яким потрібна перехресне запилення. Але навіть якщо у вас саджанці першого виду, все ж фахівці рекомендують висаджувати кілька дерев іншого сорту. Це буде гарантією того, що ви будете регулярно отримувати хороші врожаї.

Є тонкощі вирощування цієї культури:

  • земля може бути будь-який - слива невибаглива в цьому плані. Але рости на кислих землях вона не буде. Якщо у вас кислий грунт, потрібно внести доломітове борошно або золу;
  • грунтові води обов'язково повинні проходити глибоко;
  • ділянку для посадки повинен бути захищений від холодних вітрів, протягів. Тут має бути багато простору і сонячного світла;
  • при посадці восени потрібно в землю додавати органічні добрива, а якщо ви це робите навесні, тоді до них потрібно додати комплексні мінеральні підгодівлі, в тому числі азотні;
  • між деревами залишайте відстань як мінімум в три метри. Можна посадити два дерева різних сортів, які цвітуть в один і той же час. Якщо у вас поруч буде рости алича, вона теж відмінно впорається з запиленням.

Навесні вам потрібно на дерево розвісити шпаківні - птиці боротимуться зі шкідниками. Також в цей час можна приступити до формування крони дерева. Потрібно ще провести профілактику від хвороб.

Влітку, якщо погода суха, потрібно поливати сливу. Також після цвітіння потрібно вносити органічні і мінеральні добрива.

Зливу не потрібно готувати до зими - вона відмінно переносити морози. Досить буде замульчувати пристовбурні кола. Але це відноситься до дорослих деревах. Саджанці все-таки якийсь час доведеться накривати. Але не використовуйте для цього плівку, так як рослина швидко починає пріти і може навіть загинути.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку