Назад / /

Саджанці плетистої троянди

Плетиста троянда – вирощування і догляд

Плетиста троянда є декоративною рослиною, яке садівники вважають прикрасою саду. Вона прекрасно прикрасить будь-яку дачну ділянку і додасть мальовничих фарб в інтер'єр навколо заміського будинку. На фото можна побачити прекрасні сорти троянди. Але для того, щоб ця рослина радувало око, доведеться докласти чимало старань.

Методи розмноження і вкорінення плетистой троянди і посадка

Перш, ніж вибрати і купити плетистую троянду, потрібно дізнатися, як за нею доглядати і як розмножувати. Ця рослина розмножується живцями і відводками (так роблять розплідники). Щоб виростити відведення, необхідно вибрати якісні пагони. Біля основного куща необхідно вирити канаву, розпушити її дно і всипати перегній. Далі потрібно помістити в лунку держак троянди, обов'язково вертикальним способом, потім його потрібно присипати землею і провести хороший полив, залишити його відкритим. Уже навесні держак повинен випустити корінці і його відрізають від головного чагарнику. У перший сезон видаляють бутони і запобігають цвітіння для того, щоб рослина краще прижилася.
Саджанці плетистой троянди найпростіше купити за недорогою ціною в інтернет-магазині з доставкою поштою по всій Україні. Розмноження живцюванням проходить набагато швидше. Після того, як завершиться цвітіння, зрізаються черешки з середини стебла. Вони повинні бути розміром близько 15-20 см і мати 3-4 бруньки, без листочків. Потім живці закопують в тіні, глибина повинна бути 5-6 см. Клумбу обов'язково потрібно рясно полити.
Для вирощування плетистой троянди не використовують різні добавки для прискорення зростання. Досить добре проводити полив, прибирати бур'ян і якісно розпушувати грунт.

Догляд за плетистой трояндою

Головний догляд за трояндою полягає в якісному поливі, але не дуже частому. Рослина влітку треба поливати раз в 7-10 днів в залежності від температури повітря. Головне, не можна допускати висихання грунту. Обов'язково треба проводити добриво, придатними біологічними добавками. Гілки, які відцвіли, треба обрізати. Цим стимулюється активне цвітіння троянди.
Як тільки настануть перші заморозки, необхідно притиснути до землі гілки, прибравши опори. Після падіння температури повітря до -5 градусів морозу, все листочки з куща потрібно обрізати і видалити пошкоджені гілки. У зимовий період для збереження чагарнику його пагони обрізають до розмірів 25 – 30 см і накривають сухими листям, дрантям і іншими відповідними матеріалами. З настанням весни, погано перезимували пагони також необхідно обрізати.

Проблеми, що виникають у рослини

Кучерява троянда може мати такі проблеми:

  • Відсутність квітів. Така проблема може виникнути через те, що рослина не обрізали вчасно (залежить від сорту), особливо якщо троянда погано перезимувала, і з'явилося багато пошкоджених пагонів.
  • Виникнення жовтого листя. Ця хвороба може виникнути від нестачі або надлишку добрив.
  • Кучерява троянда може піддаватися атаці попелиці, павутинного кліща та інших комах. Для запобігання цієї проблеми необхідно обробляти рослину різними захисними засобами.
  • Рослині властиво виникнення різних захворювань, таких як борошниста роса, захворювання кори і багато інших. Використання лікарських засобів ліквідує проблему. Надалі необхідно проводити профілактику виникнення хвороб.

Купити саджанці плетистой троянди та інші рослини можна вибрати (по фото) і купити на сайті.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку