Назад /

Саджанці колоновидного персика/нектарина

Колоновидні персик

Колоновидні персик - це компактне плодове дерево, яке порадує не тільки смачними і корисними плодами, а й стане прикрасою кожного куточка в саду.

Колоновидні дерева відрізняють скороплодностью, невибагливістю, високою та щорічної врожайністю.

Особливості культури

Колоновидні персики виростають до 180-200 см, формують вузьку крону, завдяки цьому за деревом нескладно доглядати і збирати урожай. Всі сорти відрізняються:

  • скороплодностью, перший урожай збирають на другий рік після посадки в саду;
  • хорошими смаковими якостями плодів;
  • щорічної врожайністю.

Рослина займає мало місця в саду, з-за компактної крони обрізка і профілактична обробка від шкідників займає набагато менше часу.

Популярні сорти

Тотем садівника

Сорт середнього терміну дозрівання користується популярністю за високу врожайність (до 15 кг з кожного дерева), великі плоди і відмінні дегустаційні якості.

Штайнберг

Сорт цінується за морозостійкість, підходить для вирощування в північних регіонах країни. Рослина дає смачні і красиві плоди яскраво-помаранчевого кольору з червоним бочком масою до 150 г.

Медовий

Великоплідний, високоврожайний сорт, характеризується відмінними смаковими якостями і привабливим зовнішнім виглядом: фрукти досягають маси 180 грам, мають жовту, соковиту м'якоть з медовим ароматом.

Посадка, вирощування, догляд

Якщо ви вирішили купити колоновидний персик, необхідно завчасно вибрати місце посадки. Для цього підходить сонячний ділянку, захищений від вітру, з глибоким заляганням грунтових вод і достатньою кількістю поживних речовин. Якщо грунт виснажений, за два тижні до посадки землю перекопують, вносять органіку або мінеральні комплекси.

В північних регіонах рекомендується висаджують саджанці Колоновидні персика ранньою весною, щоб до холодів рослина прижилася і пішло в ріст. У лунці створюють дренажний шар, встановлюють опорний кілочок для фіксації саджанця.

Після посадки виконують:

  • регулярний полив;
  • видалення бур'янів;
  • мульчування грунту.

Догляд за дорослим деревом включає стандартну агротехніку. Перед морозами поверхню над кореневою системою мульчують торфом або іншим матеріалом, накривають мішковиною.

А купити саджанці Колоновидні персика з розплідника за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений якісний посадковий матеріал колонних культур, в тому числі і нектарина з описом і фото. Доставка проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку