Назад /

Саджанці колоновидної груші

Колоновидні груша

Колоновидні груша – це карликова плодове дерево, що досягає висоти не більше 250 см. Рослина невимоглива в догляді, відрізняється морозостійкістю, скороплодностью, щорічної врожайністю. І хоча життєвий цикл культури не перевищує 20 років, колоноподібні плодові дерева користуються високою популярністю у садівників.

Особливості культури

Після посадки на постійне місце в саду, саджанці колоновидною груші швидко адаптуються і йдуть в зростання. Багато сортів є Самоплодность, формують зав'язі на другий рік вирощування.

Дерево самостійно формує вузьку крону з численними бічними відростками, тому весняна обрізка не вимагає багато часу і виконується без драбини.

Сьогодні можна купити Колоновидні грушу раннього, середнього і пізнього терміну дозрівання. Розглянемо найбільш популярні сорти.

Декору

Плоди сорту Декору дозрівають в кінці серпня, мають масу до 200 грам, соковиту маслянисту м'якоть білого кольору, десертний смак. Культура має високу врожайність, імунітет до хвороб і шкідників.

Медова

Сорт річного терміну дозрівання, характеризується дуже великими плодами, до 400 грам, жовтим забарвленням, солодкої соковитою і ароматною м'якоттю. Груші добре переносять транспортування, довго зберігаються в прохолодних умовах.

Кармен

Сорт цінується за відмінні смакові якості плодів і декоративність. Груші мають червоно-бордову поверхню, соковиту м'якоть кисло-солодкий смак. Маса кожного плоду досягає 250 грам.

Посадка, вирощування, догляд

Саджанці колоновидною груші висаджують на сонячну ділянку, захищений від вітру. Якщо грунт виснажений, в посадкову лунку вносять поживну суміш:

  • дві частини перегною і торфу;
  • одну частину піску.

Посадку виконують ранньою весною або восени. Після посадки саджанець регулярно поливають (два рази на тиждень, використовуючи до 8 літрів води), поверхня рихлять, видаляють бур'яни. Для збереження вологи використовують мульчування.

Догляд за дорослим деревом включає стандартну агротехніку:

  • полив – 3-4 рази протягом сезону;
  • внесення мінеральних добрив – 2-3 рази;
  • профілактичну обробку від шкідників;
  • санітарну і формуючу обрізку.

А купити саджанці колоновидною груші, вирощені в розпліднику, за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. В каталозі Ви можете ознайомитися з великим асортиментом якісного посадкового матеріалу з описом, фото, рекомендаціями з вирощування, відгуками покупців. Доставка товару здійснюється в будь-яке місто України за вказаною адресою або до відділення пошти.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку