Назад /

Саджанці колоновидної вишні

Колоновидні вишня

Колоновидні вишня – це невисока плодове дерево з вузькою кроною. Рослина не займає багато місця в саду, виглядає декоративно, особливо в період цвітіння і дозрівання плодів, не вимогливе у догляді. При цьому смакові якості плодів нічим не відрізняються від класичних сортів.

Опис культури

В залежності від сорту, висота колоновидною вишні не перевищує 2,5 метрів. Після посадки рослину формує потужний стовбур з численними бічними відростками довжиною від 50 до 70 см. Діаметр крони дорослої рослини не перевищує 100 см.

Перший урожай саджанці колоновидною вишні дають на другий рік після посадки, плодоношення щорічне стабільне. Середня врожайність становить від 12 кг і вище.

Популярні сорти

Сьогодні можна купити саджанці колоновидною вишні відрізняють терміном дозрівання, забарвленням плодів, смаковими якостями. Найбільшою популярністю у садівників користуються сорти:

Восторг

Сорт характеризується високою врожайністю, до 20 кг, самоплодностью, великими ягодами, зовні і на смак нагадують черешню. Урожай збирають у другій декаді липня.

Апшінскій гібрид

Великоплідний сорт середнього терміну дозрівання. Дерево досягає висоти 2 метрів, при виконанні агротехніки дає до 20 кг плодів десертного призначення.

Королева

Культура високоросла, досягає 2,5 – 3 метрів. Відрізняється смачними плодами, цінується за високу морозостійкість, невибагливість у догляді, високий імунітет до хвороб і шкідників.

Особливості посадки і догляду

Для посадки потрібно сонячне місце, захищене від вітру з низьким заляганням грунтових вод. При посадці кількох саджанців, відстанню між деревами має бути від 70 до 100 см.

Найкраща грунт – родючий суглинок без застою вологи. Після посадки важливо зафіксувати ствол.

Після посадки саджанці регулярно поливають, поверхня мульчують. Перед морозами коренева система потребує захисту від низьких температур. Для цього поверхню накривають шаром торфу, агроволокном або мішковиною.

Догляд за дорослою культурою включає стандартну агротехніку:

  • полив;
  • внесення добрив;
  • профілактичну обробку від шкідників;
  • обрізку.

А купити Колоновидні вишню за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений посадковий матеріал високої якості, саджанці вирощують в розсадниках, вони повністю готові до посадки на постійне місце. Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку