Назад /

Саджанці колоновидної сливи

Колоновидні зливу

Колоновидні зливу характеризується компактними розмірами, хорошою врожайністю, відмінними смаковими якостями плодів. Дерево самостійно формує вузьку крону, що значно полегшує догляд при вирощуванні.

Особливості колонних слив

Після посадки в саду саджанці колоновидною сливи досягають висоти 2 метрів. На міцному стовбурі формуються численні бічні пагони, на кожному формуються плоди.

Всі сорти колоновидною сливи характеризуються високою морозостійкістю, до -30 градусів, доросла культура зимує у відритому грунті без укриття.

Урожайність досягає 12 кг, що є хорошим показником, враховуючи розміри крони. А перші плоди дозрівають на другий рік вирощування. Багато сортів є Самоплодность, не вимагають запилювачів. При цьому життєвий цикл культури не перевищує 20 років.

Популярні сорти

Імперіал

Дерево досягає висоти 2 метрів, формує великі плоди масою до 55 грамів з темно-червоною шкіркою, солодкий смак з освіжаючою кислинкою. Сорт добре переносить негативні температури, урожай збирають в середині – Наприкінці серпня. Сорт самозапилюватися.

Медова

Великоплідний сорт, цінується за плоди яскраво-жовтого забарвлення і солодкий смак. Урожай дозріває в кінці липня. Для формування зав'язей потрібні запилювачі з аналогічним періодом цвітіння.

Рубін

Дерево виростає до 2 метрів. Сорт самоплодовий, на початку вересня дозрівають плоди масою до 60 грамів червоного забарвлення і приємним кисло-солодким смаком.

Крім перерахованих вище, існує широкий асортимент сортів, придатних для вирощування в кожному регіоні країни. На нашому сайті можна вибрати і купити Колоновидні сливу, ознайомитися з описом, характеристиками, фото.

Посадка, вирощування, догляд

Посадку виконують ранньою весною (до початку сокоруху) або в середині осені. Для цього підходить сонячний ділянку, захищений від вітру, з глибоким заляганням грунтових вод.

Для кращої приживлюваності і росту, грунт повинен бути родючим, при необхідності в посадкову лунку вносять поживну суміш. При посадці кореневу шийку залишають вище поверхні землі, стіл фіксують до кілочка.

Догляд за дорослим деревом включає стандартну агротехніку:

  • полив;
  • внесення добрив;
  • профілактичну обробку від шкідників;
  • формує і санітарну обрізку.

А купити саджанці колоновидною сливи з розплідника, за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений якісний посадковий матеріал, доставка проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку