Назад /

Саджанці колоновидного абрикоса

Вирощування і догляд за абрикосом

Колоновидні абрикос є плодовим деревом, яке належить до роду Зливи і сімейства Рожеві. Відрізняється своїми солодкими плодами. Як і інші плодові дерева, абрикос потребує правильного догляду протягом усього року для отримання високого врожаю.

Абрикос відбувається родом з Малої Азії, теплолюбний, добре протистоїть посухи і не переносить заболочені грунти. Саджанці Колоновидні абрикоса отримали в розплідниках близько двадцяти років тому. Найпопулярнішими сортами вважаються абрикоси Зоряний і Принц.

Опис рослини

Це невеликі дерева з закругленими верхівками, які з часом збільшуються, досягаючи в зрілому віці 2,5 м у висоту. Цвітіння біло-рожеве, раннє (ближче до кінця лютого - початку березня) боїться пізніх заморозків: квіти гинуть при -2 ° C. У холодних місцях необхідно висаджувати абрикоси в саду в сонячному і захищеному місці. Для визрівання найбільшої кількості плодів краще купити колоновидний абрикос декількох сортів. Плоди дозрівають в залежності від сорту з кінця червня по серпень. Вони добре себе почувають на будь-яких грунтах, навіть на вапняних, крім надто вологих або глинистих. Дерева продаються з закритою кореневою системою.

Плодоношення настає через 2 - 3 роки після посадки. Сорти самозапліднюються. Біля абрикоса не рекомендується висаджувати інші дерева.

Краще купити саджанці Колоновидні абрикоса безпосередньо перед посадкою.

Посадка абрикоса

Для посадки потрібно зробити ямку глибиною 50 - 60 см і шириною 80 - 100 см, щоб добре і щільно сіли земля. Видалити каміння і коріння бур'янів.

Покласти на дно посадкової ями близько 150 г компосту, щоб змішати з землею, наполовину заповнити ямку грунтом, якщо необхідно, то додати гній (1-2 лопатки). Перед посадкою саджанців з відкритою кореневою системою, потрібно занурити їх в глину (для кращого відновлення), не забути поставити опору, щоб дерево залишалося рівним, і посадити дерево на рівні землі (це можна дізнатися по з'єднанню коренів і стовбура).

Захист абрикоса

Наносити засоби захисту на абрикос рекомендується в лютому-березні, на території України вже починає танути сніг і можна обробляти дерева. Обробку можна починати проводити вже з кінця зими, потім після цвітіння провести профілактичну обробку бордоською сумішшю, щоб уникнути розвитку монілініі - хвороби, що викликає опадання гілочок. Щоб зберегти родючість грунту і забезпечити гарне плодоношення, восени можна вносити органічні добрива, а потім навесні - спеціальні добрива для фруктових дерев.

За технологією догляду колоновидний абрикос схожий на інші плодові дерева, тому виростити смачний урожай високої якості не важко.

Купити саджанці можна в інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка поштою допоможе забрати свої покупки поруч з будинком.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку