Назад /

Саджанці колоновидної черешні

Колоноподібна черешня - сорт кісточкового плодового дерева, що дає рясний урожай. Рослину можна компактно висадити на невеликій ділянці у відкритий ґрунт або в горщику на терасі.

В Україні саджанці колоноподібної або стовпчастої черешні тільки набирають популярності, тому купити їх можна за низькою ціною оптом та в роздріб у нашому онлайн магазині PLOD.UA. Для вас швидке оформлення замовлення, ретельне пакування саджанців, адресна доставка поштою або на відділення.

Що таке колоноподібна черешня, як виглядає дерево

Колоноподібна черешня є різновидом плодових дерев, характерною стовпчастою форми. Два основних типи колоноподібних фруктових дерев:

 • Генетично створені стовпчасті дерева. Спеціально виведені сорти з природним колоноподібним ростом, яким не потрібне суттєве формування.
 • Класичні сорти плодових дерев, що вирощуються на карликових підщепах, що формуються в колоноподібну форму при регулярному обрізанні та щепленні.

На відміну від класичного дерева, колоноподібна черешня має іншу будову крони, тому посадка та догляд за рослиною відрізнятимуться. Колоноподібним деревам не потрібно багато місця, рослини добре висвітлюються з усіх боків, при цьому їх зручно доглядати і збирати врожай.

Як посадити саджанці та доглядати за колоноподібним деревом

Посадку саджанців можна проводити за ущільненою схемою, на відстані 0,7-0,8 м. При нестачі місця, відстань між деревами можна скоротити до 0,5 м, що не вплине на врожайність.

Практично всі сорти колоноподібної черешні призначені для вирощування за умов м'якого клімату. Вони більш вимогливі до складу ґрунту, тому перш ніж купити саджанці колоноподібної черешні, варто подбати про підготовку ґрунту до висаджування. Як садити колоноподібну черешню:

 • Висадку рекомендується проводити навесні, коли ймовірність заморозків буде виключена.
 • Необхідно вибрати добре освітлену, захищену від протягів ділянку та розпушити землю.
 • При необхідності в грунт вносять добрива (компост або перегній, що добре перебродив).
 • Саджанець поміщають у широку лунку (розмір 60х70 см) і обережно розрівнюють коріння. Після присипання коріння землею, необхідний рясний полив.
 • Після того, як земля сяде і вбере всю вологу, ділянку необхідно замульчувати рівним шаром.

Основним вегетативним органом, який відповідає за зростання колоноподібних дерев, є верхівкова нирка. Якщо вона пошкоджена або недорозвинена, успішне вкорінення під загрозою. Тому рекомендуємо купувати саджанці тільки в перевірених магазинах, які можуть гарантувати цілісність та здоров'я всієї рослини.

Догляд за черешнею полягає в регулярному поливанні, підживленні, профілактичних заходах щодо запобігання хворобам і шкідникам. Дерева не потребують обрізки, достатньо прибирати сухі гілочки та листя.

Во время укоренения саженцев (первый год), почва нуждается в постоянном поливе, далее колоновидную черешню следует поливать по необходимости. Подкормку деревьев рекомендуется проводить два раза в году: весной, при помощи азотных удобрений, осенью, при помощи фосфорных и калийных.

Учитывая высокую восприимчивость растений к заболеваниям грибкового происхождения, два раза в год рекомендуется проводить профилактическую обработку кроны фунгицидами. В летние месяцы деревья могут подвергнуться нападению тли, поэтому потребуется опрыскивание. Чтобы избежать заражения дерева плодовой гнилью, следует регулярно удалять испорченные плоды и поврежденные листья.

Что важно знать про колоновидные саженцы черешни

Перед покупкой и посадкой саженцев, важно получить про них необходимую информацию. Как правильно посадить саженцы колоновидной черешни, как ухаживать за деревом и другие нюансы расскажут менеджеры интернет-магазина PLOD.UA.

 • Когда будет первый урожай. Колоновидные деревья могут начать плодоносить в год посадки, это большой стресс для растения, поэтому все цветы следует удалить.
 • Полноценное плодоношение дерева начинается на 2-3 год после посадки.
 • Деревья столбовой формы боятся морозов, которые часто сопровождают зиму в Украине. Чтобы уберечь дерево от перемерзания, его следует укрывать на зимний период. Если растение находится в горшке, его стоит переместить в темное укромное место с температурой воздуха не более +7°C.
 • Где купить саженцы. Для приобретения саженцев столбовых деревьев рекомендуется обращаться в проверенные магазины, которые могут гарантировать качество товара. На стихийных рынках и у сомнительных продавцов под видом колоновидной, вам могут продать обычную черешню в лучшем случае.

В интернет-магазине PLOD.UA можно купить саженцы колоновидной черешни по низкой цене в Украине. Быстро оформляем заказ и производим доставку саженцев почтой как по указанному адресу так и на почтовое отделение.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку