Назад /

Саджанці колоновидної черешні

Вирощування колоновидною вишні

Процес посадки колоновидною вишні не викликає особливих труднощів і не вимагає спеціальних навичок, проте рекомендується строго дотримуватися деяких правил. Саме від цього буде залежати зростання і плодючість вишневого дерева в майбутньому.

В розсадниках отримано понад двадцять сортів колоновидною вишні, але найкращим вважається Восторг. Опис сорту говорить про те, що кислоти в подах практично не міститься, це десертна вишня.

Основні вимоги до насадженні вишневого саджанця

Плідність вишні пов'язана з трьома факторами:

  1. Правильного вибору підходящого саджанця, без дефектів і пошкоджень.
  2. Підготовки грунту для посадки.
  3. Правильно підібраного періоду для посадки в саду.

Вибір саджанця

Колоновидні вишня дозволить зібрати не тільки великі, а й солодкі ягоди, майже як черешня. Це залежить від правильно обраного саджанця. Саджанці колоновидною вишні можна купити в нашому інтернет-магазині за низькою ціною, з доставкою поштою. Восени асортимент вишневих дерев багатий. Однак необхідно знати про те, що не всі сорти використовуються для посадки в тих чи інших кліматичних зонах.

При виборі вишневого саджанця особливу увагу варто приділити його зовнішнім виглядом. Він повинен бути без ознак захворювання і різних дефектів: наростів, здуття. У молодого здорового саджанця корені добре розвинені, незважаючи на невелику кількість гілок.

Висота щепленого вишневого деревця, придатного для посадки, складає 1 метр, а ширина стовбура - 2 см.

Якщо купити Колоновидні вишню в осінній період, його слід зберегти до моменту посадки, в прохолодному приміщенні. Сорт вишні ролі не грає. Рослина поміщається в яму. Коріння обов'язково присипаються землею. Саджанець необхідно укрити лапником, щоб запобігти замерзанню. Це актуально для північних районів України і Підмосков'я.

Рекомендується садити вишню в тих місцях, де навесні немає скупчення талих вод.

Величезна увага приділяється вибору сорту вишні, щоб він зміг швидко прирости і вирости в певних кліматичних умовах.

Вибір ділянки

На отримання високого врожаю впливає підготовка землі. Молоді дерева садять біля паркану, де в зимовий період накопичується велика кількість снігу, який стане кращим захистом кореневої системи майбутньої вишні. Відмінним варіантом для висадки стане повітропроникна і добре дренований грунт, яка за своїм складом наближається до нейтрального.

Підготовку землі починають здійснювати восени. Для цього її збагачують органічними і мінеральними добривами. Рекомендується вносити перегній, у вигляді витриманого компосту або некислого торфу, золи, сірчанокислого калію і суперфосфату. Азотні добрива на даному етапі вносити заборонено, вони можуть викликати опік коренів вишні. Добрива вносяться за тиждень до висадки дерева.

Вибір часу посадки

Рекомендований час для посадки - весна, а саме період після відходження снігу. У деяких зонах можна висадити вишневе дерево ще восени. Тільки слід зробити це за місяць до появи морозів. В іншому випадку саджанець не приживеться і загине.

Посадка та догляд за саджанцем

Грунт готують за кілька днів до висадки. Викопується яма, ширина якої повинна бути 80 см, а глибина - 50 см. Верхній шар грунту відкладається окремо від нижнього. Після цього в центр ями вставляється кілочок, який присипається землею. Вишневе дерево поміщається кореневою системою в землю. Вона повинна бути повністю закрита. Відростки слід обережно розправити. Щоб вони добре прижилися, їх слід обробити сумішшю коров'яку і глини. Яма засипається нижнім шаром землі, отриманим при її риття. Зайва грунт залишається по краях і акуратно ущільнюється. Формується борозна для поливу.

Саджанець прив'язується до кілка за допомогою мотузки. Важливо простежити за тим, щоб підстава саджанця не було сильно перетягнути. На завершальному етапі в лунку наливається 15 літрів теплої води. Рідина слід виливати поетапно.

В разі оголення коренів, їх слід обов'язково присипати невеликою кількістю грунту. Під час висадки вишень різних сортів необхідно розміщувати їх на певній відстані один від одного. Ями викопуються через кожні 3-3,5 метра. Досвідчені садівники рекомендують висаджувати саджанці в шаховому порядку.

Для довголіття та плодючості вишневого дерева потрібно не тільки купити саджанець колоновидною вишні, але і вибрати гарне місце, розрахувати правильний час для висадки, правильно, а також своєчасно доглядати за ним.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку