Назад / /

Ранні сорти винограду

Ранні сорти винограду в саду - це можливість поласувати солодкими ягодами до основного сезону. Вирощувати ранній виноград економічно вигідно, тому що перші врожаї мають величезний попит у покупців, завдяки чому зібрані грона можна продати за велику ціну.

Щоб виростити виноградну лозу у себе в саду, необхідно купити живці або саджанці і дотримуватися рекомендацій щодо посадки та догляду за рослиною. Купити саджанці раннього винограду оптом та в роздріб можна у нашому онлайн-магазині PLOD.UA. Для наших покупців — вигідні ціни, надійне пакування посадкового матеріалу та доставка товару поштою в Україні за вказаною адресою або на поштове відділення.

Особливості раннього винограду

Виноградна лоза — кучерява рослина, що швидко росте, якій потрібно багато місця і основа, по якій вона пускатиме ліани. Незалежно від сорту та виду винограду, йому необхідно забезпечити тепле сонячне місце для проростання та добре дренований ґрунт. Щоб виноградна лоза ранніх сортів радувала рясним урожаєм, рослина потребує регулярного догляду протягом усього вегетаційного періоду, включаючи ретельне обрізання, підв'язування та проріджування плодів.

Ранні сорти винограду завдяки селекції можна вирощувати у різних кліматичних умовах, зокрема північних регіонах України. Характеристика ранніх сортів:

  • стійкість до холодних зим та тривалих морозів;
  • вегетаційний період 115-125 днів від початку розпускання бруньок;
  • найчастіше ранні сорти - столовий виноград, який можна вживати у свіжому вигляді.

Рослини раннього винограду дають смачні та різноманітні плоди, і це основна причина, через яку садівники хочуть купити виноградні живці та саджанці. Крім цього виноградна лоза здатна надати саду та ландшафту навколо елемента унікальності, тому рослину часто використовують як елемент декору на ділянці.

Як виростити ранні сорти винограду в Україні.

Виноградна лоза - енергійна, швидкозростаюча рослина, яка при правильному обрізанні відмінно плодоносить протягом кількох десятків років. Більшість сортів раннього винограду, які можна купити в українських магазинах, здатні рости та активно плодоносити у відкритому ґрунті, у всіх регіонах країни. Щоб виростити ранні сорти винограду, слід дотримуватись деяких правил:

  • Правильний вибір розташування для зростання виноградника. Це повинні бути сонячні, захищені від протягів місця, з добре дренованим ґрунтом та відсутністю застою вологи.
  • Регулярний догляд за лозою. Своєчасне обрізування рослини, обробка від шкідників, внесення добрив та прополювання, необхідні для здорового росту виноградника.
  • Підготовка до зимування. Морозостійкі виноградні сорти здатні пережити тривалий холод та морози без особливої підготовки. Вкривати на зиму рекомендується молоді рослини, які не встигли добре укорінитися. До передзимової підготовки також відносять обрізання гілок, мульчування землі навколо рослини, зміцнення кущів.
  • Збір врожаю. Щоб отримати чудовий урожай, грона слід своєчасно проріджувати, захищати від комах та птахів за допомогою спеціальних сітчастих мішечків (оси здатні знищити весь ваш урожай). Збирання врожаю проводять у певний період, коли плоди досягли максимальної зрілості.

Морозостійкі ранні сорти винограду здатні рости навіть у північній частині України. Правильний вибір живців і саджанців та дотримання правил догляду за лозою дозволяють отримати високоякісний урожай навіть за умови тривалої холодної зими.

Де замовити саджанці раннього винограду поштою

Виноградну лозу можна купити в роздріб та гуртом у нашому онлайн-магазині PLOD.UA. Щоб отримати більше інформації про вибір саджанців відповідного сорту, які підійдуть для зростання у вашому регіоні, рекомендуємо звернутися до менеджерів нашого магазину. Якщо плануєте посадити більше рослин, наприклад, невеликий виноградник, краще купити лози за оптовою ціною, щеплені на підщепі, найбільш підходящих для вашого типу грунту.

Покупка онлайн з доставкою поштою – це вигідно та зручно. Щоб посадковий матеріал прибув до вас у цілості, співробітники PLOD.UA ретельно пакують саджанці. Рекомендації щодо посадки саджанців та догляду за молодими лозами можна отримати у менеджерів сайту.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку