Назад / /

Саджанці нектарина

Нектарин

Нектарин - це той же персик, тільки шкірка у плодів не має ворсинок, а тому вони такі ж гладкі, як і сливи. Це плодове дерево добре приживається в наших краях і його досить легко виростити.

В нашому розпліднику ви можете купити саджанці нектарина поштою і замовити доставку товару в будь-яку точку України, в тому числі в такі міста, як Київ, Одеса, і інші. У продажу інтернет-магазині ви знайдете великий вибір сортів цієї рослини.

Про нектарини

Багато хто віддає перевагу купувати саме саджанці нектарина, так як ці рослини більш стійкі до шкідників і хвороб. До того ж їх можна вирощувати в регіонах з досить холодним кліматом. А тому в нашій країні ця культура відмінно приживається в садах, і ви зможете балувати себе і близьких корисними фруктами.

До сих пір вчені не знають, чи з'явився нектарин природним чином або його спеціально колись вивели. Але є цікавий факт: на деревах звичайних персиків іноді з'являється кілька плодів нектарина, і, навпаки, на нектарина з'являються персики.

Вважається, що нектарин з'явився завдяки персику, мигдалю, абрикосу та китайської зливі. Всі ці рослини якимось чином поєдналися і подарували світові дуже соковитий, солодкий і ароматний фрукт.

Вирощування нектарина

Нектарин здатний вирости до 7 метрів у висоту. Для дозрівання плодів необхідно до 5 місяців - весь цей час дерево має в повній мірі отримувати тепло і світло. Взимку рослина витримує до-32С, але при цьому нирки гинуть вже при -2С.

Вирощування нектарина включає такі моменти:

  • якщо ви проживаєте на півдні країни, найкраще садити нектарин восени. Якщо у вас клімат більш прохолодний, тоді краще весняна посадка;
  • земля повинна бути суглинистой або супіщаних. Рослина не буде рости на важких глинистих землях;
  • не варто садити дерево там, де близько проходять грунтові води;
  • не варто висаджувати в песто, де до цього росла полуниця, пасльонові, баштанні, люцерна, і інші, так як підвищується ймовірність зараження рослини вертіціллезом. Також не потрібно висаджувати нектарин біля персика, від якого він може підхопити різні захворювання;
  • нектарин не любить тінь - він може в ній перебувати не більше 2 годин на добу, а тому садити найкраще з південної сторони ділянки;
  • в квітні потрібно провести профілактику від шкідників, а також від грибкових захворювань;
  • на 15 см втечі потрібно залишити по одному плоду, а інші зав'язі необхідно обірвати. Все це потрібно зробити, так як гілки дерева можуть просто не витримати навантаження;
  • влітку нектарин потрібно регулярно і рясно поливати. Також важливо за місяць до збору врожаю рясно полити рослину, що зробить плоди більш соковитими і дасть можливість накопичитися сахарам;
  • восени також потрібно обробити дерево від різних хвороб і грибків. Для цього підійдуть спеціальні препарати.

Як тільки настануть серйозні осінні холоди, необхідно підготувати дерево до зимівлі. Для цього потрібно очистити територію навколо стовбура і зробити мульчу. Стовбур і скелетні гілки потрібно пофарбувати вапном. Молоді саджанці потрібно на зиму накривати агроволокном і природними матеріалами, як лапник або стебла кукурудзи.

Як видно, виростити нектарин не так складно, але все-таки доведеться постаратися, щоб рослина росло міцним і здоровим. Завдяки цьому ви зможете незабаром отримати смачні і корисні плоди.

Ви можете купити нектарин в нашій компанії, скориставшись послугою швидкої доставки посадкового матеріалу. Ціна на саджанці нектарина зовсім невисока, а тому ви можете зробити свій фруктовий сад більш різноманітним.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку