Назад /

Саджанці вересу

Вереск – вирощування і догляд

Вереск це не тільки декоративну рослину, а й хороший медонос, який притягує бджіл. Тому досвідчені садівники рекомендують садити верес в садах і городах, не тільки в декоративних цілях, але і для запилення.

Саджанці вересу легко приживаються і дають хороший приріст вже в перший місяць. Це рослина невибаглива і стійке до посухи, спеки та затоки водою.

Вирощування і догляд

Верес звичайний починають висаджувати у другій половині травня, коли мине загроза заморозків. Восени квіти висаджують у вересні, коли, навпаки заморозки ще не настали. Вересковая поляна буде добре виглядати на будь-якій ділянці. Багато садівники садять верес поруч з огірками, тим самим збільшуючи урожай в рази.

Єдина умова, яку потрібно виконувати при посадці рослин, це висаджувати верес на сонячному місці або півтіні. У тіні квітка стає тьмяним і мало привабливим.

Кілька правил вирощування вересу:

  1. Посадку здійснювати ввечері або рано вранці, щоб рослина не згоріло від променів сонця, обов'язково його потрібно притенить.
  2. Рясний полив квітів потрібно протягом тижня після висадки, потім досить поливати його раз на тиждень, якщо немає спеки.
  3. Краще не до кінця полити верес, ніж залити його. Хоча він стійко виносить і посуху, і затоку.

При гарному догляді вже до початку цвітіння верес розростеться, і буде радувати красивими, ніжними квітками. Купити саджанці вересу, його різні сорти можна в інтернет-магазині за привабливою ціною.

Сорти вересу

Незважаючи на свою простоту, верес має багато сортів, які відрізняються своєю красою і індивідуальністю.

  • Веренка – це сорт з білими, великими квітками. Виведений в розпліднику трохи більше десяти років тому. Від інших сортів відрізняється великими суцвіттями. Невибагливий до погодних умов і в догляді, як і багато квітів цього виду.
  • Лібра – чагарник відрізняється дрібними, але дуже ніжними суцвіттями. Вони зібрані щільно, що навіть не видно зелені. В саду під час цвітіння виглядають, як бузкове хмара (в каталозі можна оцінити по фото).
  • Сіли – насичений вишневий колір суцвіть привертає погляди. Квіти дрібні, щільно зібрані на стеблі. Сорт стійкий до посухи і морозним зим. Але практично не цвіте в тіні.
  • Свенжа – ніжно-бузкові квіточки цвітуть з червня по кінець серпня. Відрізняється сорт тривалим цвітінням.

Це найпопулярніші сорти, які так полюбилися садівникам. Купити вереск можна з доставкою поштою на всій території України.

Вереск – це ніжне і гарне рослина, яке, не дивлячись, на простоту виглядають дуже благородно, привертає бджіл своїм ароматом, сприяючи збільшенню плодоношення на ділянці.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку