Назад /

Саджанці рододендрона

Рододендрон - правильний догляд

Рододендрон - це чагарник або дерево, яке належить до сімейства вересові. Має іншу назву - азалія. Саджанці рододендрона в залежності від сорту, можна вирощувати вдома (кімнатні рослини), а можна у відкритому грунті в саду.

Цвітіння у цієї рослини дуже красиве, яскраві і ароматні квіти розпускаються в червні, цвітуть протягом двох місяців. Кущ володіє багатьма декоративними властивостями.

В розсадниках було виведено більше ста сортів рододендрона. У каталозі, на фото можна побачити все розмаїття і пишність азалії.

Посадка та догляд

Купити рододендрон і правильно посадити його, це ще півсправи. Важливо дотримуватися полив. Зволоження грунту - це головний етап у догляді за будь-якою рослиною, без якого неможливо успішно виростити ні листопадне, ні вічнозелена рослина. При догляді за чагарниками важливо підтримувати необхідний режим вологості, не допускаючи ні надмірного висихання, ні зайвого заболочування грунту.

Як перевірити, чи достатньо зволожена земля? Для цього грудку грунту стискаємо в руці і аналізуємо отриманий результат. Якщо вийшло вичавити пару крапель рідини - значить, земля занадто мокра. Та й вигляд у неї буде розквашений. Якщо грудка розсипався - значить, є потреба в воді. Якщо грудка сформований добре, значить, баланс рідини ідеальний.

Дорослу зелень дуже легко поливати. Розрахунок приблизно такий: відро на одне доросле деревоподібна рослина 2-3 рази в тиждень. Якщо посадка рододендрона сталася не більше двох років тому, то полив проводиться більш рясний, особливо в жаркий літній період. Якщо восени стоїть суха погода, то молодняк також слід регулярно поїти водою 3-4 рази в тиждень в ранкові або вечірні години. Слід дбати і про вологість повітря, адже даний вид любить селитися в районах водойм або в тіні більш високих дерев, де завжди підвищена вологість. Буде чудово, якщо ви будете, хоча б зрідка, поливати цю зелень за допомогою розпилювача.

Величезне значення має рН рідини, яку ви берете для поливу. Найкраще, якщо вона буде становити близько 4-5 одиниць, так як подщелачивание землі призводить до захворювань ваших рослин. В умовах підвищеної рН спостерігається дефіцит азоту, який призводить до пожовтіння листя, які починають засихати, а в найближчому майбутньому вмирає і вся рослина. Для того щоб уникнути цієї ситуації, воду злегка підкисляють. Садівники рекомендують використовувати концентровану сірчану кислоту, розбавляючи 1 мл на 20 літрів води. Можна застосовувати будь-яку органічну кислоту - щавлеву, оцтову, лимонну, аж до акумуляторного електроліту. Електроліт для кислотних акумуляторів складається з розведеною сірчаної кислоти, тому грунт не тільки подкисляется, а й збагачується сіркою - необхідним мікроелементом для вашого куща.

Ті види, які вирощуються в домашніх умовах, повинні отримувати вологу круглий рік, проте в зимовий період обсяг повинен бути знижений.

Купити саджанці рододендрона за привабливою ціною, можна в нашому інтернет-магазині, з доставкою поштою в Київ та інші міста України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку