Назад /

Саджанці павловнії

Павловнія на ділянці – посадка і догляд

Павловнія – це унікальне, швидкоростуча і красиве дерево, яке рідко зустрічається на території Європи. Дачники нечасто садять її у себе на ділянках, тому що у павловнії поверхнева коренева система, вона забирає багато вологи і корисних речовин з грунту, це погано впливає на рослини, посаджені поруч з нею.
З цим допоможе впоратися грамотний полив і підгодівлі. Павловнія звичайна, дерево високе і це друга причина, по якій дачники не саджають її на своїй ділянці.

Однак купити саджанці павловнії можна без праці, а потім посадити її у себе на ділянці. Павловнія повстяна по-іншому називається адамове дерево.

Якщо хочеться виростити таке красиве дерево на дачі або в саду, то варто знати правила догляду за рослиною.

Саджанці павловнії – посадка і догляд

Павловнія - не тільки красиве, декоративна рослина, у неї є безліч корисних якостей, все її частини корисні (нирки, листя, кора, деревина). Восени листя павловнії фарбуються в золотий відтінок, що виглядає яскраво і нарядно на осінньому ділянці.

Вирощування

При виборі місця, варто пам'ятати, чим вище дерево, тим більше воно вразливе до вітру. Високі види, живуть довше низькорослих рослин. Також високі дерева схильні до самосіву, до цього потрібно бути готовим.
Для посадки потрібно купити саджанці павловнії, бажано одно-дворічні ніж старше саджанець, тим гірше він приживеться. Посадку краще проводити восени. Під час висадки навесні, потрібно вибрати саджанець з великою грудкою землі, віком близько 3 років, не більше.
Для посадки більш рослого рослини 6-8 років, можна висадити взимку з добре промороженого грудкою землі.
Розмножується павловнія насінням. Живцювання визнано неефективним.

Підживлення не потрібні, але відповість хорошим зростанням при внесенні при посадці листової землі. Павловнія не переносить близького знаходження грунтових вод, в таких випадках вона садиться на штучно створену височина. Не можна сильно заглиблювати дерево, воно може засохнути.

Під час висадки добре полити коріння дерева, дерево не вимагає в подальшому великої кількості поливів, але молоді саджанці краще іноді рясно проливати, для гарної приживлюваності рослини.

Догляд

Додатковий полив потрібно тільки в перший рік після посадки, далі поливів додаткових не потрібно. Поруч з деревом краще не садити декоративні рослини і обмежитися газоном, рослина буде забирати максимум води і харчування, і рослини будуть слабкими і хворобливими.

В перші роки за бажанням можна внести добрива. Коров'як або сечовину. Купити товар можна, вибравши його в каталозі інтернет-магазину, з доставкою поштою по Україні, за низькою ціною.

В вирощуванні павловнії на ділянці, є свої плюси і мінуси. Якщо є достатньо місця і трохи часу, то обов'язково потрібно виростити у себе це гарне і таке рідне дерево.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку