Назад /

Саджанці магнолії

Магнолія: догляд за деревами і чагарниками з красивими квітами

Квіти магнолії - одні з найкрасивіших. Вирощувати цю рослину нескладно, але іноді можуть виникнути проблеми. Яку магнолію вибрати і на що звертати увагу при догляді за цією рослиною?

Ці чарівні дерева прийшли до нас з Китаю і Японії. Магнолія Соуланга відноситься до найбільш вирощуваних видів.

Яку магнолію вибрати?

Рід Магнолія включає близько ста двадцяти видів листяних або вічнозелених дерев і чагарників. Найцікавіші їх великі квіти, які можуть мати колір від білого до жовтого, від рожевого до темно-фіолетового. Це залежить від виду.
У нашій країні найбільш відома магнолія соуланга (Magnolia soulangeana). Цей вид підходить для великих садів, тому що виростає у висоту до шести метрів. Коли цей великий чагарник цвіте, його просто не можна пропустити. Його великі, схожі на чашечку ароматні квіти, як правило, мають до вісімнадцяти вінцевих пелюсток.
На жаль, в деякі роки квіти підмерзають, так як дерево починає рано цвісти. Ось і вся краса, зникла в одну мить. Після заморожування квітки буріють і обпадають. Цвіте магнолія не тільки в екзотичних країнах і містах, а й в Європі – Москві, і на Україні, в Києві.

До популярних також відносяться сорти з білими квітками, наприклад, магнолія зірчаста (Magnolia stellata). Це нижчий чагарник, що підходить для невеликих садів. Він стає більше ширше, ніж у висоту. Розпустилися квіти мають форму зірки. Опис не передасть всієї краси, і навіть фото не розповість про цю красу. Магнолія із зірковими квітками цвіте вже в березні. Купувати саджанці магнолії краще в хороших розплідниках.

Для любителів більш темних кольорів у магнолії є козир серед лілово квітучих видів. Magnolia liliiflora &# 39; Nigra, схожа на Magnolia rustica &# 39; Rubra, зробить ваш сад особливим. Варто зауважити, що стоять такі саджанці недорого, ціна на них невелика. Купити саджанці магнолії може кожен садівник.

Грунт для магнолії

Саджанці магнолії вимагають поживного грунту, і сонячного місця. Грунт повинна бути добре водонепроникною, вологою і слабокислою, так як магнолія погано переносить вапно. Перед посадкою перемішайте грунт з додаванням торфу або компосту. Не саджайте рослину в самому теплому місці в саду.
Бажано насипати посаджений зразок мульчею, щоб уникнути сильного випаровування води. У магнолій неглибокі коріння, тому вони погано переносять обробку грунту на своїй ділянці. Шар мульчі також зберігає грунт пухкої і свіжої і запобігає занадто глибоке проникнення заморозків взимку.

Посадка та догляд

Магнолії найкраще висаджувати навесні (березень, квітень) або восени, до перших заморозків. У наших умовах вона повністю морозостійка і зазвичай добре переносить забруднене міської клімат. Вирощують багато сортів, що розрізняються за забарвленням і термінами цвітіння.
Оскільки ці кущі медленнорастущие, бажано купувати вже підросли екземпляри. Тільки тоді ви скоро зможете насолодитися потоком квітів. Дерево погано переносить пересадку, тому з самого початку ретельно вибирайте відповідне місце.
Обрізати ці рослини не потрібно. Чагарник цього не переносить, крім того, це порушить природну структуру крони. Якщо якісь гілки заважають вам, зріжте їх і обробіть рану. Не рекомендується заглиблюватися в кущ, тому що він погано розростається.

Магнолія десятиліттями прикрашала сквери і парки своєю незвичайною красою. Можливо, її зовнішній вигляд викликає побоювання, що вона вимоглива. Це не той випадок. Якщо ми виберемо для неї відповідне середовище проживання, щовесни вона буде радувати своїми ароматними квітами.

Купити магнолію можна в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою по всій території України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку