Назад /

Саджанці еріки

Еріка в саду або в ящику на балконі

Еріка цвіте з початку літа до пізньої осені. Вона прикрасить ящики, сад і доповнить осінню композицію. Еріка - рослина, яке належить до сімейства вересових. У розплідниках налічують понад двадцять сортів.

Чим різноманітніше саджанці Ерік, тим цікавіше буде отриманий ефект. Еріка прекрасна навіть взимку. Фото не може передати всієї краси цієї квітки. Еріка добре поєднується з сухими травами. Її букет простоїть у вазі всю зиму.

Еріці потрібна кислий грунт

Всі вересові в природі ростуть на соснових грунтах або сухих торф'яних болотах. Отже, їм потрібна проникний, поживна і, що найголовніше, кислий грунт з pH від 5,5 до 6.

Такий субстрат можна купити в інтернет-магазині, спеціально для вересових рослин, або просто змішують грунт без вапна з торфом і піском. Якщо у нас є можливість отримати добрив субстрат після вирощування грибів, вам не потрібно буде турбуватися про добрива гноєм або промисловими складами.

Догляд - вирощування і посадка

Купити саджанці еріки можна незадовго до посадки. Найкраще підготувати грунт для еріки восени і посадити навесні. Однак якщо купувати вже вкорінені рослини в контейнерах, то можна посадити в будь-який час, протягом вегетаційного періоду, в будь-який грунт. Ретельно подумайте про посадку, так як пересадка не підходить для еріки. Еріка дарленская - ідеальне рослина, для тих, хто не хоче сильно доглядати за квітами.

Для цвітіння потрібно багато сонця. Перш, ніж купити еріку, подумайте, куди її посадити. Добре підходять місця проживання біля рододендронів, азалій та хвойних дерев.

Один раз в рік, бажано ранньою весною, замикайте пагони приблизно на третину. Кущі тоді краще цвітуть і утворюють щільні насадження. Робіть омолоджуючу стрижку раз в три-чотири роки. Насіння і коробочки краще теж видаляти.

Романтична краса Ерік і барвиста гра кольорів найкраще поєднується з рослинами з різним періодом цвітіння, великими каменями, невеликими чагарниками, деякими багаторічними рослинами і декоративними травами. З широкого асортименту сортів і колірних варіантів виберіть ті, які вам найбільше подобаються. Не бійтеся поєднувати різні кольори. Садове різноманітність потім здивує всіх. В Україні і Києві можна садити будь-які сорти Еріки, вони все підходять для цього клімату.

Завжди саджайте рослини групами на відстані від 25 до 50 сантиметрів, щоб рослинність була досить густою. Фоном по краях можуть бути карликові сосни, лежачі ялівці і туї, листяні дерева, такі як барбарис або плющ, а на задньому плані, звичайно ж, карликові і мелкоцветковиє різновиди рододендронів (рододендрони та азалії).

Виростити еріку в ящику

Виростити вересові в ящику і горщику теж нескладно, адже вони невибагливі рослини. Необхідно забезпечити якісний дренаж на дні ємності, щоб могла стікати вода. Суміш торфу і класичної садової землі в співвідношенні 2: 1 можна використовувати в ящиках і горщиках. Якщо ви додасте більше кори, то уникнете висихання еріки.

Якщо ви залишите ємність з Ерікою на вулиці, на зиму, оберніть її нетканим матеріалом або накрийте полістиролом, щоб коріння не замерзли. Навіть взимку поливати потрібно, але зовсім небагато.

Всі товари можна замовити за низькою ціною з доставкою поштою.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку