Назад /

Саджанці акації

Акація

Акація – найбільш поширена культура при оформленні міських парків і присадибних територій. Дерево добре адаптується після посадки, невибагливо при вирощуванні, при цвітінні випромінює насичений аромат і виглядає декоративно за рахунок гроноподібних суцвіть.

Опис культури

В природі акація досягає висоти 25 метрів, утворює розкидисту крону. Покупці можуть придбати саджанці акації в формі дерева або чагарнику. Деревовидні і кущоподібні різновиди зустрічаються в кожному куточку планети, добре приживаються в пустелях, на кам'янистих схилах, в болотистій місцевості Росії і в тропічних лісах Азії.

Рослина формує широку кореневу систему, що йде глибоко в землю. Листові пластини яйцевидної форми, світло-зеленого кольору.

При цвітінні розпускаються дрібні бутони білої або жовтого забарвлення, зібрані у великі суцвіття. Потім утворюються плоди - стручки коричневого кольору з насінням всередині.

Найбільш популярні сорти

Для вирощування на присадибній ділянці і в парках доступні саджанці акації, що відрізняються формою, висотою, забарвленням суцвіть. Найбільш популярні сорти:

  • Акація ленкоранська – рослина компактне, теплолюбна. Сорт вирощують в   відритому грунті в південних регіонах або в домашніх умовах. Листя має   насичено-зелений колір, за формою схожі на листя папороті. Суцвіття формуються послідовно один за одним протягом усього літа. У щитковидних суцвіттях розпускаються рожеві бутони.
  • Акація золотиста – дерево досягає висоти 10 метрів, суцвіття мають насичено-жовтий колір, дуже великі. При цвітінні повністю покривають крону дерева.
  • Акація срібляста – суцвіття сорти з жовтими кулястими квітами використовують при складанні букетів в переддень 8 Березня. Мімоза – втричі назва акації сріблястою, її вирощують у відритому грунті і в домашніх умовах.
  • Акація червона – культура досягає висоти всього 2 метри, при цвітінні розпускаються великі яскраво-червоні квіти з довгими пелюстками.

Акація – універсальна рослина, красиво виглядає в одиночній посадці і в невеликих групах, наприклад, з карликовими ялинками, Робін, ялівцем. Рослина добре відгукується на обрізку, що дозволяє формувати з крони цікаві фігури.

А придбати якісний посадковий матеріал з розплідника пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений великий асортимент сортів, при цьому ціна на саджанці акації цілком доступна.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України, за вказаною адресою або до відділення пошти.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку